||
B

BROLANDSVEIEN 10 ANS919 183 535

Udlejning
Ansvarligt selskab med solidarisk ansvar
Bestumveien 73D 0283 OSLO, Norge

BROLANDSVEIEN 10 ANS

Lukket 25. august 2023, Frivillig likvidation

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Driftstid
6 år
- 22. jun. 2017 til 25. aug. 2023
Type
Ansvarligt selskab med solidarisk ansvar
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet driftsindtægt 2022
2.849.631
NOK
Årsresultat 2022
2.942.774
NOK
Samlet egenkapital 2022
59.594
NOK
Sidst opdateret: 21. jun. 2023

Ledelse

Bestyrelse

NavnRolleAktier
Kontaktperson-
W
WICEBEAR GROUP AS
Deltager med solidarisk ansvar (fuldt ansvarlig)-
R
RAM EIENDOM AS
Lukket
Deltager med solidarisk ansvar (fuldt ansvarlig)-

Andre

NavnRolleAktier
R
REGN10 AS
Regnskabsfører-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År20222021
Samlede driftsindtægter
2.849.631
456.000
Samlet årsresultat
2.942.774
-188.347
Samlede aktiver
59.594
10.685.789
Samlet gæld
0
12.468.969
Samlet egenkapital
59.594
-1.783.180

R&T

År20222021
Samlede driftsindtægter
2.849.631
456.000
Samlede driftsomkostninger
22.582
92.884
Driftsresultat
2.827.049
363.116
Finansielle indtægter/omkostninger
115.724
-551.463
Resultat før skat
2.942.774
-188.347
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
0
0
Samlet årsresultat
2.942.774
-188.347

Balanceoversigt

År20222021
Samlede anlægsaktiver
0
10.259.831
Samlede omsætningsaktiver
59.594
425.958
Samlede aktiver
59.594
10.685.789
Kortfristet gæld
0
5.672.297
Langfristet gæld
0
6.796.672
Samlet gæld
0
12.468.969
Indskudt kapital
0
0
Overført overskud
59.594
-1.783.180
Samlet egenkapital
59.594
-1.783.180
Samlet egenkapital og gæld
59.594
10.685.789

Ikke-finansielle selskaber
2300
Personlige foretak
Standard for brancheklassifikation
L
Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt