||
V

VEBENS VENTURES AS921 715 927

Fast ejendom
Aktieselskab
Birkelandvegen 74A 6423 MOLDE, Norge

VEBENS VENTURES AS

Lukket 16. juli 2024

Nøgleord

fast ejendomleiegårderboligerbygningerutstillingshallerlagerbyggbutikksentrajordeiendommerinndeling

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
6 år
- 13. nov. 2018 til 16. jul. 2024
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Årsresultat 2021
-13.261
NOK
Samlet egenkapital 2021
1.768
NOK
Sidst opdateret: 1. jun. 2024

Ledelse

Bestyrelse

NavnRolleAktier
Bestyrelsesformand-
Bestyrelsesmedlem-
Bestyrelsesmedlem-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2021
Samlede driftsindtægter
0
Samlet årsresultat
-13.261
Samlede aktiver
1.046.889
Samlet gæld
1.045.121
Samlet egenkapital
1.768

R&T

År2021
Samlede driftsindtægter
0
Samlede driftsomkostninger
13.261
Driftsresultat
-13.261
Finansielle indtægter/omkostninger
0
Resultat før skat
-13.261
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
0
Samlet årsresultat
-13.261

Balanceoversigt

År2021
Samlede anlægsaktiver
1.030.000
Samlede omsætningsaktiver
16.889
Samlede aktiver
1.046.889
Kortfristet gæld
45.121
Langfristet gæld
1.000.000
Samlet gæld
1.045.121
Indskudt kapital
54.430
Overført overskud
-52.662
Samlet egenkapital
1.768
Samlet egenkapital og gæld
1.046.889

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.1
Primær industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom
68.10
Industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom
68.100
Industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom