||
H

HEGRENESVEIEN 2 AS930 379 360

Udlejning
Aktieselskab
Lønningsflaten 32A 5258 BLOMSTERDALEN, Norge

HEGRENESVEIEN 2 AS

Lukket 30. november 2023

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Adm. direktør
Bestyrelsesformand
Driftstid
1 år
- 8. dec. 2022 til 30. nov. 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet driftsindtægt 2022
469.766
NOK
Årsresultat 2022
62.299
NOK
Samlet egenkapital 2022
259.746
NOK
Sidst opdateret: 9. maj 2023

Regnskabsfører-
Sidst opdateret: 9. maj 2023

Resumé

År2022
Samlede driftsindtægter
469.766
Samlet årsresultat
62.299
Samlede aktiver
3.868.000
Samlet gæld
3.608.254
Samlet egenkapital
259.746

R&T

År2022
Samlede driftsindtægter
469.766
Samlede driftsomkostninger
389.896
Driftsresultat
79.870
Finansielle indtægter/omkostninger
0
Resultat før skat
79.870
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
17.571
Samlet årsresultat
62.299

Balanceoversigt

År2022
Samlede anlægsaktiver
3.868.000
Samlede omsætningsaktiver
0
Samlede aktiver
3.868.000
Kortfristet gæld
3.501.885
Langfristet gæld
106.369
Samlet gæld
3.608.254
Indskudt kapital
197.447
Overført overskud
62.299
Samlet egenkapital
259.746
Samlet egenkapital og gæld
3.868.000

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt