||
S

SKJOLDAVIK BRYGGE AS921 192 746

Udlejning
Aktieselskab
Skjoldavikvegen 59 5574 SKJOLD, Norge

SKJOLDAVIK BRYGGE AS

Lukket 30. maj 2023

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Adm. direktør
Bestyrelsesformand
Driftstid
5 år
- 25. jul. 2018 til 30. maj 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet driftsindtægt 2019
694.700
NOK
Årsresultat 2019
-1.265.277
NOK
Samlet egenkapital 2019
-1.775.288
NOK
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Ledelse

Ledelse / administration

NavnRolleAktier
Administrerende direktør-

Bestyrelse

NavnRolleAktier
Bestyrelsesformand-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2019
Samlede driftsindtægter
694.700
Samlet årsresultat
-1.265.277
Samlede aktiver
8.050.471
Samlet gæld
9.825.759
Samlet egenkapital
-1.775.288

R&T

År2019
Samlede driftsindtægter
694.700
Samlede driftsomkostninger
1.608.747
Driftsresultat
-914.047
Finansielle indtægter/omkostninger
-351.230
Resultat før skat
-1.265.277
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
0
Samlet årsresultat
-1.265.277

Balanceoversigt

År2019
Samlede anlægsaktiver
8.570.275
Samlede omsætningsaktiver
-519.804
Samlede aktiver
8.050.471
Kortfristet gæld
1.019.370
Langfristet gæld
8.806.389
Samlet gæld
9.825.759
Indskudt kapital
30.000
Overført overskud
-1.805.288
Samlet egenkapital
-1.775.288
Samlet egenkapital og gæld
8.050.471

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt