F.STORVIK HOLDING AS
Lukket 18. november 2024, Mangler obligatorisk revisorF.STORVIK HOLDING AS TVANGSAVVIKLINGSBO
Likvidationsbo:
Kjøp og salg av aksjer og andre verdipapirer, samt kjøp, salg, utleie
og forvaltning av eiendom, samt formidling av eiendom i utlandet.
Dronetjenester til privat og offentlig virksomhet med foto og
sensorteknologi, samt tjenester som naturlig faller sammen med dette.
Kjøp og salg av eiendom. Kjøp og salg av aksjer. Dronetjenester.
Nøgleord
fast ejendomleiegårderboligerbygningerutstillingshallerlagerbyggbutikksentrajordeiendommerinndeling
Organisation
- Bestyrelsesformand
- FS
- Driftstid
- 4 år
- - 22. apr. 2020 til 18. nov. 2024
- Type
- Aktieselskab
- Momsregistreret
- Nej
- Antal medarbejdere
- 0
Økonomi
- Samlet driftsindtægt 2021
- 112.465
- NOK
- Årsresultat 2021
- 14.222
- NOK
- Samlet egenkapital 2021
- 29.303
- NOK
Sidst opdateret: 2. sep. 2024
Ledelse
Bestyrelse
| Navn | Rolle | Aktier |
|---|---|---|
FS | Bestyrelsesformand | - |
Sidst opdateret: 13. apr. 2023
Resumé
| År | 2021 |
|---|---|
Samlede driftsindtægter | 112.465 |
Samlet årsresultat | 14.222 |
Samlede aktiver | 174.188 |
Samlet gæld | 144.885 |
Samlet egenkapital | 29.303 |
R&T
| År | 2021 |
|---|---|
Samlede driftsindtægter | 112.465 |
Samlede driftsomkostninger | 94.671 |
Driftsresultat | 17.793 |
Finansielle indtægter/omkostninger | -3.571 |
Resultat før skat | 14.222 |
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger | 0 |
Samlet årsresultat | 14.222 |
Balanceoversigt
| År | 2021 |
|---|---|
Samlede anlægsaktiver | 11.644 |
Samlede omsætningsaktiver | 162.544 |
Samlede aktiver | 174.188 |
Kortfristet gæld | 2.000 |
Langfristet gæld | 142.885 |
Samlet gæld | 144.885 |
Indskudt kapital | 24.430 |
Overført overskud | 4.873 |
Samlet egenkapital | 29.303 |
Samlet egenkapital og gæld | 174.188 |
Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.1
Primær industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom
68.10
Industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom
68.100
Industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom