||
B

BOLIG4 AS920 692 990

Udlejning
Aktieselskab
Austtunlia 12 4032 STAVANGER, Norge

BOLIG4 AS

Lukket 11. november 2023, Insolvensbehandling

Likvidationsbo:

BOLIG4 AS KONKURSBO

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Adm. direktør
AK
Bestyrelsesformand
AK
Driftstid
5 år
- 6. apr. 2018 til 11. nov. 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet driftsindtægt 2021
4.275.000
NOK
Årsresultat 2021
-902.696
NOK
Samlet egenkapital 2021
30.000
NOK
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Regnskabsfører-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2021
Samlede driftsindtægter
4.275.000
Samlet årsresultat
-902.696
Samlede aktiver
1.673.430
Samlet gæld
1.643.430
Samlet egenkapital
30.000

R&T

År2021
Samlede driftsindtægter
4.275.000
Samlede driftsomkostninger
5.360.545
Driftsresultat
-1.085.545
Finansielle indtægter/omkostninger
-71.757
Resultat før skat
-1.157.303
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
-254.607
Samlet årsresultat
-902.696

Balanceoversigt

År2021
Samlede anlægsaktiver
500.837
Samlede omsætningsaktiver
1.172.593
Samlede aktiver
1.673.430
Kortfristet gæld
837.829
Langfristet gæld
805.601
Samlet gæld
1.643.430
Indskudt kapital
30.000
Overført overskud
0
Samlet egenkapital
30.000
Samlet egenkapital og gæld
1.673.430

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt