||
K

K 35 SEKSJON 3 AS892 996 962

Udlejning
Aktieselskab
Kongens gate 35 4608 KRISTIANSAND S, Norge

K 35 SEKSJON 3 AS

Lukket 6. september 2023, Insolvensbehandling

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
15 år
- 23. aug. 2008 til 6. sep. 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet driftsindtægt 2020
357.936
NOK
Årsresultat 2020
-1.055.865
NOK
Samlet egenkapital 2020
-1.165.561
NOK
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Regnskabsfører-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2020
Samlede driftsindtægter
357.936
Samlet årsresultat
-1.055.865
Samlede aktiver
3.011.068
Samlet gæld
4.176.629
Samlet egenkapital
-1.165.561

R&T

År2020
Samlede driftsindtægter
357.936
Samlede driftsomkostninger
1.280.790
Driftsresultat
-922.854
Finansielle indtægter/omkostninger
-133.011
Resultat før skat
-1.055.865
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
0
Samlet årsresultat
-1.055.865

Balanceoversigt

År2020
Samlede anlægsaktiver
2.500.000
Samlede omsætningsaktiver
511.068
Samlede aktiver
3.011.068
Kortfristet gæld
76.629
Langfristet gæld
4.100.000
Samlet gæld
4.176.629
Indskudt kapital
100.500
Overført overskud
-1.266.061
Samlet egenkapital
-1.165.561
Samlet egenkapital og gæld
3.011.068

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt