||
3

3LEVELS AS920 053 998

Udlejning
Aktieselskab
Stensgata 32F 0358 OSLO, Norge

3LEVELS AS

Lukket 5. maj 2023, Frivillig likvidation

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
5 år
- 5. jan. 2018 til 5. maj 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet driftsindtægt 2022
-185.000
NOK
Årsresultat 2022
-239.995
NOK
Samlet egenkapital 2022
-102.381
NOK
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Regnskabsfører-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2022
Samlede driftsindtægter
-185.000
Samlet årsresultat
-239.995
Samlede aktiver
282.983
Samlet gæld
385.364
Samlet egenkapital
-102.381

R&T

År2022
Samlede driftsindtægter
-185.000
Samlede driftsomkostninger
122.685
Driftsresultat
-307.685
Finansielle indtægter/omkostninger
0
Resultat før skat
-307.685
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
-67.690
Samlet årsresultat
-239.995

Balanceoversigt

År2022
Samlede anlægsaktiver
0
Samlede omsætningsaktiver
282.983
Samlede aktiver
282.983
Kortfristet gæld
122.720
Langfristet gæld
262.644
Samlet gæld
385.364
Indskudt kapital
30.000
Overført overskud
-132.381
Samlet egenkapital
-102.381
Samlet egenkapital og gæld
282.983

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt