||
R

RONDABLIKK HYTTER AS995 677 075

Udlejning
Aktieselskab
v/ Profina AS Frognerveien 22 0263 OSLO, Norge

RONDABLIKK HYTTER AS

Lukket 5. april 2025, Mangler korrekt bestyrelse
Utvikling, utbygging, utleie og drift av fast eiendom, samt det som står i den forbindelse, og deltakelse i andre virksomheter.
Uyvikling, utbygging, utleie og drift av fast eiendom, samt det som står i den forbindelse, og deltakelse i andre virksomheter.

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Adm. direktør
Bestyrelsesformand
Driftstid
15 år
- 28. jun. 2010 til 5. apr. 2025
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet driftsindtægt 2020
1.968.981
NOK
Årsresultat 2020
175.266
NOK
Samlet egenkapital 2020
272.807
NOK
Sidst opdateret: 29. aug. 2024

FratrådtSuppleant-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2020
Samlede driftsindtægter
1.968.981
Samlet årsresultat
175.266
Samlede aktiver
624.896
Samlet gæld
352.090
Samlet egenkapital
272.807

R&T

År2020
Samlede driftsindtægter
1.968.981
Samlede driftsomkostninger
1.595.804
Driftsresultat
373.177
Finansielle indtægter/omkostninger
-122.464
Resultat før skat
250.713
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
75.447
Samlet årsresultat
175.266

Balanceoversigt

År2020
Samlede anlægsaktiver
126.000
Samlede omsætningsaktiver
498.896
Samlede aktiver
624.896
Kortfristet gæld
352.090
Langfristet gæld
0
Samlet gæld
352.090
Indskudt kapital
100.000
Overført overskud
172.807
Samlet egenkapital
272.807
Samlet egenkapital og gæld
624.896

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt