KOMFORTBOLIG AS
Lukket 1. oktober 2024, Mangler obligatorisk revisorKOMFORTBOLIG AS TVANGSAVVIKLINGSBO
Likvidationsbo:
Oppføring og salg av eiendommer/bygg og andre produkter/tjenester som
naturlig hører til dette, herunder å delta i andre selskap med
lignende virksomhet, og kjøp og salg av aksjer eller på annen måte
gjøre seg interessert i andre foretak. Selskapet kan også drive med
kjøp/drift av fast eiendom.
Oppføring og salg av bygg og eiendommer.
Nøgleord
fast ejendomsalgutvikling
Organisation
- Adm. direktør
- SJ
Sarunas Januska1976
- Bestyrelsesformand
- AR
Alvydas Rekasius1961
- Driftstid
- 7 år
- - 27. jun. 2017 til 1. okt. 2024
- Type
- Aktieselskab
- Momsregistreret
- Nej
- Antal medarbejdere
- 0
Økonomi
- Årsresultat 2021
- 297.728
- NOK
- Samlet egenkapital 2021
- 326.620
- NOK
Sidst opdateret: 29. aug. 2024
Ledelse
Ledelse / administration
| Navn | Rolle | Aktier |
|---|---|---|
SJ 1976 | Administrerende direktør | - |
Bestyrelse
| Navn | Rolle | Aktier |
|---|---|---|
AR 1961 | Bestyrelsesformand | - |
RA | Bestyrelsesmedlem | - |
EM | Bestyrelsesmedlem | - |
Sidst opdateret: 13. apr. 2023
Resumé
| År | 2021 |
|---|---|
Samlede driftsindtægter | 0 |
Samlet årsresultat | 297.728 |
Samlede aktiver | 7.537.360 |
Samlet gæld | 7.210.740 |
Samlet egenkapital | 326.620 |
R&T
| År | 2021 |
|---|---|
Samlede driftsindtægter | 0 |
Samlede driftsomkostninger | -389.917 |
Driftsresultat | 389.917 |
Finansielle indtægter/omkostninger | -11.348 |
Resultat før skat | 378.569 |
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger | 80.841 |
Samlet årsresultat | 297.728 |
Balanceoversigt
| År | 2021 |
|---|---|
Samlede anlægsaktiver | 0 |
Samlede omsætningsaktiver | 7.537.360 |
Samlede aktiver | 7.537.360 |
Kortfristet gæld | 1.802.296 |
Langfristet gæld | 5.408.444 |
Samlet gæld | 7.210.740 |
Indskudt kapital | 40.000 |
Overført overskud | 286.620 |
Samlet egenkapital | 326.620 |
Samlet egenkapital og gæld | 7.537.360 |
Standard for brancheklassifikation
F
Primært industriområde
Bygge- og anlægsaktiviteter
41
Aktivitet
Opførelse af bygninger
41.1
Primær industrigruppe
Udvikling af byggeprojekter
41.10
Industrigruppe
Udvikling af byggeprojekter
41.109
Industrigruppe
Udvikling og salg af egen fast ejendom i øvrigt