TID FOR FORNYELSE AS
Lukket 26. maj 2025, Mangler obligatorisk revisorTID FOR FORNYELSE AS TVANGSAVVIKLINGSBO
Likvidationsbo:
Renhold, maling og vedlikehold av bygninger.
Nøgleord
rengøringinnvendigbygningerkontorerhusapartementsleiligheterfabrikkerbutikkerinstitusjonerbeboelseshus
Organisation
- Adm. direktør
- DP
- Bestyrelsesformand
- DP
- Driftstid
- 8 år
- - 29. aug. 2017 til 26. maj 2025
- Type
- Aktieselskab
- Momsregistreret
- Nej
- Antal medarbejdere
- 0
Økonomi
- Samlet driftsindtægt 2021
- 300.310
- NOK
- Årsresultat 2021
- 11.680
- NOK
- Samlet egenkapital 2021
- -34.940
- NOK
Sidst opdateret: 29. aug. 2024
Ledelse
Ledelse / administration
| Navn | Rolle | Aktier |
|---|---|---|
DP | Administrerende direktør | - |
Bestyrelse
| Navn | Rolle | Aktier |
|---|---|---|
DP | Bestyrelsesformand | - |
Sidst opdateret: 13. apr. 2023
Resumé
| År | 2021 |
|---|---|
Samlede driftsindtægter | 300.310 |
Samlet årsresultat | 11.680 |
Samlede aktiver | 122.219 |
Samlet gæld | 157.159 |
Samlet egenkapital | -34.940 |
R&T
| År | 2021 |
|---|---|
Samlede driftsindtægter | 300.310 |
Samlede driftsomkostninger | 287.599 |
Driftsresultat | 12.711 |
Finansielle indtægter/omkostninger | -1.031 |
Resultat før skat | 11.680 |
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger | 0 |
Samlet årsresultat | 11.680 |
Balanceoversigt
| År | 2021 |
|---|---|
Samlede anlægsaktiver | 32.084 |
Samlede omsætningsaktiver | 90.135 |
Samlede aktiver | 122.219 |
Kortfristet gæld | 157.159 |
Langfristet gæld | 0 |
Samlet gæld | 157.159 |
Indskudt kapital | 30.000 |
Overført overskud | -64.940 |
Samlet egenkapital | -34.940 |
Samlet egenkapital og gæld | 122.219 |
Standard for brancheklassifikation
N
Primært industriområde
Forretningsydelser
81
Aktivitet
Ydelser relateret til ejendomsadministration
81.2
Primær industrigruppe
Rengøringsvirksomhed
81.21
Industrigruppe
Rengøring af bygninger
81.210
Industrigruppe
Almindelig rengøring i bygninger