||
BREDTVEDTVEIEN 2B AS

BREDTVEDTVEIEN 2B AS988 450 138

Udlejning
Aktieselskab
c/o Munkenes Forvaltning AS Cort Adelers gate 7 0254 OSLO, Norge

BREDTVEDTVEIEN 2B AS

Lukket 11. maj 2023
Hjem | Munkenes Forvaltning

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Links

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
18 år
- 25. aug. 2005 til 11. maj 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet driftsindtægt 2022
2.294.668
NOK
Årsresultat 2022
675.080
NOK
Samlet egenkapital 2022
9.461.698
NOK
Sidst opdateret: 15. apr. 2023

Revisor-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2022
Samlede driftsindtægter
2.294.668
Samlet årsresultat
675.080
Samlede aktiver
17.291.295
Samlet gæld
7.829.597
Samlet egenkapital
9.461.698

R&T

År2022
Samlede driftsindtægter
2.294.668
Samlede driftsomkostninger
1.852.670
Driftsresultat
441.997
Finansielle indtægter/omkostninger
423.491
Resultat før skat
865.488
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
190.408
Samlet årsresultat
675.080

Balanceoversigt

År2022
Samlede anlægsaktiver
16.525.899
Samlede omsætningsaktiver
765.396
Samlede aktiver
17.291.295
Kortfristet gæld
147.899
Langfristet gæld
7.681.698
Samlet gæld
7.829.597
Indskudt kapital
9.461.698
Overført overskud
0
Samlet egenkapital
9.461.698
Samlet egenkapital og gæld
17.291.295

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt