||
B

BAKKEJOG AS918 500 529

Udlejning
Aktieselskab
c/o Else Bakke Olaf Bulls vei 5C 0765 OSLO, Norge

BAKKEJOG AS

Lukket 16. december 2023, Frivillig likvidation

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
6 år
- 3. feb. 2017 til 16. dec. 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet driftsindtægt 2022
482.380
NOK
Årsresultat 2022
114.846
NOK
Samlet egenkapital 2022
251.492
NOK
Sidst opdateret: 18. okt. 2023

Regnskabsfører-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2022
Samlede driftsindtægter
482.380
Samlet årsresultat
114.846
Samlede aktiver
3.590.530
Samlet gæld
3.339.036
Samlet egenkapital
251.492

R&T

År2022
Samlede driftsindtægter
482.380
Samlede driftsomkostninger
218.962
Driftsresultat
263.418
Finansielle indtægter/omkostninger
-114.879
Resultat før skat
148.539
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
33.693
Samlet årsresultat
114.846

Balanceoversigt

År2022
Samlede anlægsaktiver
3.552.913
Samlede omsætningsaktiver
37.617
Samlede aktiver
3.590.530
Kortfristet gæld
47.775
Langfristet gæld
3.291.261
Samlet gæld
3.339.036
Indskudt kapital
30.000
Overført overskud
221.492
Samlet egenkapital
251.492
Samlet egenkapital og gæld
3.590.528

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt