RENHOLDSERVICE AS
Lukket 16. december 2024, Frivillig likvidation
Rengjøringstjenester. Tilbyr tjenester innen renhold,
vaktmesterarbeid, samt vikartjenester i kantine og renhold.
Nøgleord
rengøringinnvendigbygningerkontorerhusapartementsleiligheterfabrikkerbutikkerinstitusjonerbeboelseshus
Organisation
- Bestyrelsesformand
- AH
Armend Haziraj1980
- Driftstid
- 2 år
- - 28. jul. 2022 til 16. dec. 2024
- Type
- Aktieselskab
- Momsregistreret
- Ja
- Antal medarbejdere
- 0
Økonomi
- Samlet driftsindtægt 2022
- 463.185
- NOK
- Årsresultat 2022
- -33.063
- NOK
- Samlet egenkapital 2022
- 2.507
- NOK
Sidst opdateret: 29. aug. 2024
Ledelse
Bestyrelse
| Navn | Rolle | Aktier |
|---|---|---|
AH 1980 | Bestyrelsesformand, Kontaktperson | - |
Sidst opdateret: 13. apr. 2023
Resumé
| År | 2022 |
|---|---|
Samlede driftsindtægter | 463.185 |
Samlet årsresultat | -33.063 |
Samlede aktiver | 134.597 |
Samlet gæld | 132.090 |
Samlet egenkapital | 2.507 |
R&T
| År | 2022 |
|---|---|
Samlede driftsindtægter | 463.185 |
Samlede driftsomkostninger | 504.464 |
Driftsresultat | -41.279 |
Finansielle indtægter/omkostninger | 0 |
Resultat før skat | -41.279 |
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger | -8.216 |
Samlet årsresultat | -33.063 |
Balanceoversigt
| År | 2022 |
|---|---|
Samlede anlægsaktiver | 8.216 |
Samlede omsætningsaktiver | 126.381 |
Samlede aktiver | 134.597 |
Kortfristet gæld | 132.090 |
Langfristet gæld | 0 |
Samlet gæld | 132.090 |
Indskudt kapital | 35.570 |
Overført overskud | -33.063 |
Samlet egenkapital | 2.507 |
Samlet egenkapital og gæld | 134.597 |
Standard for brancheklassifikation
N
Primært industriområde
Forretningsydelser
81
Aktivitet
Ydelser relateret til ejendomsadministration
81.2
Primær industrigruppe
Rengøringsvirksomhed
81.21
Industrigruppe
Rengøring af bygninger
81.210
Industrigruppe
Almindelig rengøring i bygninger