||
N

NORDGARDEN EIENDOM AS928 824 829

Udlejning
Aktieselskab
Åsvegen 251 7224 MELHUS, Norge

NORDGARDEN EIENDOM AS

Lukket 12. januar 2024, Frivillig likvidation

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
2 år
- 25. feb. 2022 til 12. jan. 2024
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Årsresultat 2022
-1.178
NOK
Samlet egenkapital 2022
23.252
NOK
Sidst opdateret: 2. jan. 2024

Regnskabsfører-
Sidst opdateret: 19. jun. 2023

Resumé

År2022
Samlede driftsindtægter
0
Samlet årsresultat
-1.178
Samlede aktiver
23.252
Samlet gæld
0
Samlet egenkapital
23.252

R&T

År2022
Samlede driftsindtægter
0
Samlede driftsomkostninger
1.178
Driftsresultat
-1.178
Finansielle indtægter/omkostninger
0
Resultat før skat
-1.178
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
0
Samlet årsresultat
-1.178

Balanceoversigt

År2022
Samlede anlægsaktiver
0
Samlede omsætningsaktiver
23.252
Samlede aktiver
23.252
Kortfristet gæld
0
Langfristet gæld
0
Samlet gæld
0
Indskudt kapital
24.430
Overført overskud
-1.178
Samlet egenkapital
23.252
Samlet egenkapital og gæld
23.252

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt