||
O

OLABAKKEN 34 AS925 884 332

Udlejning
Aktieselskab
c/o Gunnstein Kjosavik Vesleveien 1 4322 SANDNES, Norge

OLABAKKEN 34 AS

Lukket 23. juni 2023, Frivillig likvidation

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
3 år
- 2. nov. 2020 til 23. jun. 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet driftsindtægt 2021
165.000
NOK
Årsresultat 2021
47.568
NOK
Samlet egenkapital 2021
340.204
NOK
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Ledelse

Bestyrelse

NavnRolleAktier
Bestyrelsesformand-
Bestyrelsesmedlem-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2020
Samlede driftsindtægter
165.000
Samlet årsresultat
47.568
Samlede aktiver
4.720.385
Samlet gæld
4.380.180
Samlet egenkapital
340.204

R&T

År2020
Samlede driftsindtægter
165.000
Samlede driftsomkostninger
36.059
Driftsresultat
128.941
Finansielle indtægter/omkostninger
-81.373
Resultat før skat
47.568
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
0
Samlet årsresultat
47.568

Balanceoversigt

År2020
Samlede anlægsaktiver
4.715.000
Samlede omsætningsaktiver
5.385
Samlede aktiver
4.720.385
Kortfristet gæld
584.382
Langfristet gæld
3.795.798
Samlet gæld
4.380.180
Indskudt kapital
300.000
Overført overskud
40.204
Samlet egenkapital
340.204
Samlet egenkapital og gæld
4.720.384

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt