||
C

CARUCEL RECOVERY AS923 414 142

Udlejning
Aktieselskab
Fridtjof Nansens plass 4 0160 OSLO, Norge

CARUCEL RECOVERY AS

Lukket 19. april 2023

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
4 år
- 18. sep. 2019 til 19. apr. 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Ja
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Årsresultat 2021
7.493.114
NOK
Samlet egenkapital 2021
101.274.899
NOK
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Regnskabsfører-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2021
Samlede driftsindtægter
0
Samlet årsresultat
7.493.114
Samlede aktiver
117.587.882
Samlet gæld
16.312.983
Samlet egenkapital
101.274.899

R&T

År2021
Samlede driftsindtægter
0
Samlede driftsomkostninger
479.482
Driftsresultat
-479.482
Finansielle indtægter/omkostninger
10.092.991
Resultat før skat
9.613.510
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
2.120.396
Samlet årsresultat
7.493.114

Balanceoversigt

År2021
Samlede anlægsaktiver
107.381.887
Samlede omsætningsaktiver
10.205.995
Samlede aktiver
117.587.882
Kortfristet gæld
2.229.048
Langfristet gæld
14.083.935
Samlet gæld
16.312.983
Indskudt kapital
99.295.336
Overført overskud
1.979.563
Samlet egenkapital
101.274.899
Samlet egenkapital og gæld
117.587.882

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt