||
K

KPR EIENDOM AS923 169 806

Udlejning
Aktieselskab
Frusetlia 2 2817 GJØVIK, Norge

KPR EIENDOM AS

Lukket 22. november 2023

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Adm. direktør
Bestyrelsesformand
Driftstid
4 år
- 7. aug. 2019 til 22. nov. 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet driftsindtægt 2020
159.550
NOK
Årsresultat 2020
-1.062.430
NOK
Samlet egenkapital 2020
-1.028.923
NOK
Sidst opdateret: 13. jun. 2023

Ledelse

Ledelse / administration

NavnRolleAktier
Administrerende direktør-

Bestyrelse

NavnRolleAktier
Bestyrelsesformand-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2020
Samlede driftsindtægter
159.550
Samlet årsresultat
-1.062.430
Samlede aktiver
2.217.705
Samlet gæld
3.246.628
Samlet egenkapital
-1.028.923

R&T

År2020
Samlede driftsindtægter
159.550
Samlede driftsomkostninger
1.131.660
Driftsresultat
-972.110
Finansielle indtægter/omkostninger
-91.308
Resultat før skat
-1.063.419
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
-989
Samlet årsresultat
-1.062.430

Balanceoversigt

År2020
Samlede anlægsaktiver
2.195.745
Samlede omsætningsaktiver
21.960
Samlede aktiver
2.217.705
Kortfristet gæld
751.726
Langfristet gæld
2.494.902
Samlet gæld
3.246.628
Indskudt kapital
27.515
Overført overskud
-1.056.438
Samlet egenkapital
-1.028.923
Samlet egenkapital og gæld
2.217.705

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt