||
T

TDL AS991 085 254

Fast ejendom
Aktieselskab
Thorstein Stenbeks vei 2 3610 KONGSBERG, Norge

TDL AS

Lukket 19. april 2023, Frivillig likvidation

Nøgleord

fast ejendomleiegårderboligerbygningerutstillingshallerlagerbyggbutikksentrajordeiendommerinndeling

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
16 år
- 30. mar. 2007 til 19. apr. 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Årsresultat 2022
-192.269
NOK
Samlet egenkapital 2022
-940.244
NOK
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Ledelse

Bestyrelse

NavnRolleAktier
Bestyrelsesformand-
Bestyrelsesmedlem-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2022
Samlede driftsindtægter
0
Samlet årsresultat
-192.269
Samlede aktiver
49.756
Samlet gæld
990.000
Samlet egenkapital
-940.244

R&T

År2022
Samlede driftsindtægter
0
Samlede driftsomkostninger
14.180
Driftsresultat
-14.180
Finansielle indtægter/omkostninger
-178.090
Resultat før skat
-192.269
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
0
Samlet årsresultat
-192.269

Balanceoversigt

År2022
Samlede anlægsaktiver
0
Samlede omsætningsaktiver
49.756
Samlede aktiver
49.756
Kortfristet gæld
0
Langfristet gæld
990.000
Samlet gæld
990.000
Indskudt kapital
102.000
Overført overskud
-1.042.244
Samlet egenkapital
-940.244
Samlet egenkapital og gæld
49.756

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.1
Primær industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom
68.10
Industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom
68.100
Industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom