||
H

HINNØY FRITID AS928 442 772

Udlejning
Aktieselskab
c/o Morten Myhre Haganveien 76 9403 HARSTAD, Norge

HINNØY FRITID AS

Lukket 15. december 2023, Frivillig likvidation

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
2 år
- 27. dec. 2021 til 15. dec. 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet driftsindtægt 2022
100.000
NOK
Årsresultat 2022
2.418
NOK
Samlet egenkapital 2022
696.848
NOK
Sidst opdateret: 17. okt. 2023

Regnskabsfører-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2021
Samlede driftsindtægter
100.000
Samlet årsresultat
2.418
Samlede aktiver
2.009.582
Samlet gæld
1.312.735
Samlet egenkapital
696.848

R&T

År2021
Samlede driftsindtægter
100.000
Samlede driftsomkostninger
88.832
Driftsresultat
11.168
Finansielle indtægter/omkostninger
-8.750
Resultat før skat
2.418
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
0
Samlet årsresultat
2.418

Balanceoversigt

År2021
Samlede anlægsaktiver
1.945.000
Samlede omsætningsaktiver
64.582
Samlede aktiver
2.009.582
Kortfristet gæld
150.235
Langfristet gæld
1.162.500
Samlet gæld
1.312.735
Indskudt kapital
700.000
Overført overskud
-3.152
Samlet egenkapital
696.848
Samlet egenkapital og gæld
2.009.582

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt