INNLANDET FASADE & RENHOLD AS
Lukket 25. april 2024, InsolvensbehandlingINNLANDET FASADE & RENHOLD AS KONKURSBO
Likvidationsbo:
Nøgleord
rengøringinnvendigbygningerkontorerhusapartementsleiligheterfabrikkerbutikkerinstitusjonerbeboelseshus
Organisation
- Adm. direktør
- MA
Maryam Ali1982
- Bestyrelsesformand
- BA
Belal Ali1978
- Driftstid
- 4 år
- - 30. jun. 2020 til 25. apr. 2024
- Type
- Aktieselskab
- Momsregistreret
- Nej
- Antal medarbejdere
- 0
Økonomi
- Samlet driftsindtægt 2021
- 6.974.750
- NOK
- Årsresultat 2021
- -782.499
- NOK
- Samlet egenkapital 2021
- -648.173
- NOK
Sidst opdateret: 2. jan. 2024
Ledelse
Ledelse / administration
| Navn | Rolle | Aktier |
|---|---|---|
MA 1982 | Administrerende direktør | - |
Bestyrelse
| Navn | Rolle | Aktier |
|---|---|---|
BA 1978 | Bestyrelsesformand | - |
MA 1982 | Næstformand | - |
Andre
| Navn | Rolle | Aktier |
|---|---|---|
C Lukket | Regnskabsfører | - |
Sidst opdateret: 29. aug. 2023
Resumé
| År | 2021 |
|---|---|
Samlede driftsindtægter | 6.974.750 |
Samlet årsresultat | -782.499 |
Samlede aktiver | 2.405.128 |
Samlet gæld | 3.053.301 |
Samlet egenkapital | -648.173 |
R&T
| År | 2021 |
|---|---|
Samlede driftsindtægter | 6.974.750 |
Samlede driftsomkostninger | 7.736.183 |
Driftsresultat | -761.432 |
Finansielle indtægter/omkostninger | -27.680 |
Resultat før skat | -789.112 |
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger | -6.613 |
Samlet årsresultat | -782.499 |
Balanceoversigt
| År | 2021 |
|---|---|
Samlede anlægsaktiver | 1.084.334 |
Samlede omsætningsaktiver | 1.320.794 |
Samlede aktiver | 2.405.128 |
Kortfristet gæld | 2.299.596 |
Langfristet gæld | 753.705 |
Samlet gæld | 3.053.301 |
Indskudt kapital | 30.000 |
Overført overskud | -678.173 |
Samlet egenkapital | -648.173 |
Samlet egenkapital og gæld | 2.405.128 |
Standard for brancheklassifikation
N
Primært industriområde
Forretningsydelser
81
Aktivitet
Ydelser relateret til ejendomsadministration
81.2
Primær industrigruppe
Rengøringsvirksomhed
81.21
Industrigruppe
Rengøring af bygninger
81.210
Industrigruppe
Almindelig rengøring i bygninger