||
L

LØTVEDT HOLDING AS989 070 770

Udlejning
Aktieselskab
Stalsbergveien 5 3128 NØTTERØY, Norge

LØTVEDT HOLDING AS

Lukket 25. maj 2023, Insolvensbehandling

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Driftstid
17 år
- 7. jan. 2006 til 25. maj 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Årsresultat 2021
-12.788
NOK
Samlet egenkapital 2021
50.591
NOK
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Revisor-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2021
Samlede driftsindtægter
0
Samlet årsresultat
-12.788
Samlede aktiver
293.593
Samlet gæld
243.002
Samlet egenkapital
50.591

R&T

År2021
Samlede driftsindtægter
0
Samlede driftsomkostninger
12.788
Driftsresultat
-12.788
Finansielle indtægter/omkostninger
0
Resultat før skat
-12.788
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
0
Samlet årsresultat
-12.788

Balanceoversigt

År2021
Samlede anlægsaktiver
210.375
Samlede omsætningsaktiver
83.218
Samlede aktiver
293.593
Kortfristet gæld
243.002
Langfristet gæld
0
Samlet gæld
243.002
Indskudt kapital
100.000
Overført overskud
-49.409
Samlet egenkapital
50.591
Samlet egenkapital og gæld
293.593

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt