SERVICEFOLK AS
Lukket 6. marts 2024SERVICEFOLK AS TVANGSAVVIKLINGSBO
Likvidationsbo:
Nøgleord
rengøringinnvendigbygningerkontorerhusapartementsleiligheterfabrikkerbutikkerinstitusjonerbeboelseshus
Links
Organisation
- Adm. direktør
- ZA
Zimer Agushi1979
- Bestyrelsesformand
- ZA
Zimer Agushi1979
- Driftstid
- 9 år
- - 23. apr. 2015 til 6. mar. 2024
- Type
- Aktieselskab
- Momsregistreret
- Nej
- Antal medarbejdere
- 0
Økonomi
- Samlet driftsindtægt 2021
- 8.700.590
- NOK
- Årsresultat 2021
- -517.932
- NOK
- Samlet egenkapital 2021
- 173.356
- NOK
Sidst opdateret: 2. jan. 2024
Ledelse
Ledelse / administration
| Navn | Rolle | Aktier |
|---|---|---|
ZA 1979 | Administrerende direktør | - |
Bestyrelse
| Navn | Rolle | Aktier |
|---|---|---|
ZA 1979 | Bestyrelsesformand | - |
Andre
| Navn | Rolle | Aktier |
|---|---|---|
| Revisor | - |
Sidst opdateret: 13. apr. 2023
Resumé
| År | 2021 |
|---|---|
Samlede driftsindtægter | 8.700.590 |
Samlet årsresultat | -517.932 |
Samlede aktiver | 2.233.025 |
Samlet gæld | 2.059.669 |
Samlet egenkapital | 173.356 |
R&T
| År | 2021 |
|---|---|
Samlede driftsindtægter | 8.700.590 |
Samlede driftsomkostninger | 9.091.166 |
Driftsresultat | -390.576 |
Finansielle indtægter/omkostninger | -29.984 |
Resultat før skat | -420.560 |
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger | 97.372 |
Samlet årsresultat | -517.932 |
Balanceoversigt
| År | 2021 |
|---|---|
Samlede anlægsaktiver | 621.306 |
Samlede omsætningsaktiver | 1.611.719 |
Samlede aktiver | 2.233.025 |
Kortfristet gæld | 1.822.700 |
Langfristet gæld | 236.969 |
Samlet gæld | 2.059.669 |
Indskudt kapital | 30.000 |
Overført overskud | 143.356 |
Samlet egenkapital | 173.356 |
Samlet egenkapital og gæld | 2.233.025 |
Standard for brancheklassifikation
N
Primært industriområde
Forretningsydelser
81
Aktivitet
Ydelser relateret til ejendomsadministration
81.2
Primær industrigruppe
Rengøringsvirksomhed
81.21
Industrigruppe
Rengøring af bygninger
81.210
Industrigruppe
Almindelig rengøring i bygninger