||
K

KJELSNES EIDE EIENDOM AS922 673 691

Udlejning
Aktieselskab
Meatjønnsvegen 31B 5412 STORD, Norge

KJELSNES EIDE EIENDOM AS

Lukket 9. november 2023

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
4 år
- 29. apr. 2019 til 9. nov. 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Årsresultat 2022
-19.265
NOK
Samlet egenkapital 2022
623.340
NOK
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Ledelse

Bestyrelse

NavnRolleAktier
Bestyrelsesformand, Kontaktperson-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2022
Samlede driftsindtægter
0
Samlet årsresultat
-19.265
Samlede aktiver
791.517
Samlet gæld
168.177
Samlet egenkapital
623.340

R&T

År2022
Samlede driftsindtægter
0
Samlede driftsomkostninger
24.700
Driftsresultat
-24.700
Finansielle indtægter/omkostninger
0
Resultat før skat
-24.700
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
-5.435
Samlet årsresultat
-19.265

Balanceoversigt

År2022
Samlede anlægsaktiver
25.900
Samlede omsætningsaktiver
765.617
Samlede aktiver
791.517
Kortfristet gæld
27.789
Langfristet gæld
140.388
Samlet gæld
168.177
Indskudt kapital
345.604
Overført overskud
277.736
Samlet egenkapital
623.340
Samlet egenkapital og gæld
791.517

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt