SKY RENHOLD AS
Lukket 16. marts 2024SKY RENHOLD AS TVANGSAVVIKLINGSBO
Likvidationsbo:
Nøgleord
rengøringinnvendigbygningerkontorerhusapartementsleiligheterfabrikkerbutikkerinstitusjonerbeboelseshus
Organisation
- Adm. direktør
- DR
Dovydas Radvilas1989
- Bestyrelsesformand
- DR
Dovydas Radvilas1989
- Driftstid
- 6 år
- - 30. nov. 2018 til 16. mar. 2024
- Type
- Aktieselskab
- Momsregistreret
- Nej
- Antal medarbejdere
- 0
Økonomi
- Samlet driftsindtægt 2021
- 8.452.315
- NOK
- Årsresultat 2021
- -479.304
- NOK
- Samlet egenkapital 2021
- -575.302
- NOK
Sidst opdateret: 2. jan. 2024
Ledelse
Ledelse / administration
| Navn | Rolle | Aktier |
|---|---|---|
DR 1989 | Administrerende direktør | - |
Bestyrelse
| Navn | Rolle | Aktier |
|---|---|---|
DR 1989 | Bestyrelsesformand | - |
Sidst opdateret: 13. apr. 2023
Resumé
| År | 2021 |
|---|---|
Samlede driftsindtægter | 8.452.315 |
Samlet årsresultat | -479.304 |
Samlede aktiver | 1.518.315 |
Samlet gæld | 2.093.617 |
Samlet egenkapital | -575.302 |
R&T
| År | 2021 |
|---|---|
Samlede driftsindtægter | 8.452.315 |
Samlede driftsomkostninger | 9.032.373 |
Driftsresultat | -580.058 |
Finansielle indtægter/omkostninger | -24.684 |
Resultat før skat | -604.741 |
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger | -125.437 |
Samlet årsresultat | -479.304 |
Balanceoversigt
| År | 2021 |
|---|---|
Samlede anlægsaktiver | 363.785 |
Samlede omsætningsaktiver | 1.154.530 |
Samlede aktiver | 1.518.315 |
Kortfristet gæld | 2.093.617 |
Langfristet gæld | 0 |
Samlet gæld | 2.093.617 |
Indskudt kapital | 30.000 |
Overført overskud | -605.302 |
Samlet egenkapital | -575.302 |
Samlet egenkapital og gæld | 1.518.315 |
Standard for brancheklassifikation
N
Primært industriområde
Forretningsydelser
81
Aktivitet
Ydelser relateret til ejendomsadministration
81.2
Primær industrigruppe
Rengøringsvirksomhed
81.21
Industrigruppe
Rengøring af bygninger
81.210
Industrigruppe
Almindelig rengøring i bygninger