||
L

LST INVEST AS923 743 472

Fast ejendom
Aktieselskab
Rasmus Solbergs vei 2 1423 SKI, Norge

LST INVEST AS

Lukket 30. juli 2024, Insolvensbehandling

Nøgleord

fast ejendomleiegårderboligerbygningerutstillingshallerlagerbyggbutikksentrajordeiendommerinndeling

Organisation

Adm. direktør
Bestyrelsesformand
Driftstid
5 år
- 1. nov. 2019 til 30. jul. 2024
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet driftsindtægt 2021
60.266.079
NOK
Årsresultat 2021
1.167.098
NOK
Samlet egenkapital 2021
2.563.011
NOK
Sidst opdateret: 2. jan. 2024

Revisor-
Sidst opdateret: 29. jul. 2024

Resumé

År2021
Samlede driftsindtægter
60.266.079
Samlet årsresultat
1.167.098
Samlede aktiver
12.562.177
Samlet gæld
9.999.167
Samlet egenkapital
2.563.011

R&T

År2021
Samlede driftsindtægter
60.266.079
Samlede driftsomkostninger
58.620.178
Driftsresultat
1.645.901
Finansielle indtægter/omkostninger
-147.568
Resultat før skat
1.498.334
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
331.236
Samlet årsresultat
1.167.098

Balanceoversigt

År2021
Samlede anlægsaktiver
3.843.563
Samlede omsætningsaktiver
8.718.614
Samlede aktiver
12.562.177
Kortfristet gæld
8.679.903
Langfristet gæld
1.319.264
Samlet gæld
9.999.167
Indskudt kapital
1.000.000
Overført overskud
1.563.011
Samlet egenkapital
2.563.011
Samlet egenkapital og gæld
12.562.177

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.1
Primær industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom
68.10
Industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom
68.100
Industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom