||
R

RØDMYR NORD AS921 878 788

Udlejning
Aktieselskab
Rødmyrsvingen 120 3735 SKIEN, Norge

RØDMYR NORD AS

Lukket 6. december 2023

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Adm. direktør
Bestyrelsesformand
Driftstid
5 år
- 13. dec. 2018 til 6. dec. 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Årsresultat 2022
-13.263
NOK
Samlet egenkapital 2022
1.302.335
NOK
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Regnskabsfører-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2022
Samlede driftsindtægter
0
Samlet årsresultat
-13.263
Samlede aktiver
1.533.429
Samlet gæld
231.094
Samlet egenkapital
1.302.335

R&T

År2022
Samlede driftsindtægter
0
Samlede driftsomkostninger
12.985
Driftsresultat
-12.985
Finansielle indtægter/omkostninger
-278
Resultat før skat
-13.263
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
0
Samlet årsresultat
-13.263

Balanceoversigt

År2022
Samlede anlægsaktiver
1.533.429
Samlede omsætningsaktiver
0
Samlede aktiver
1.533.429
Kortfristet gæld
231.094
Langfristet gæld
0
Samlet gæld
231.094
Indskudt kapital
275.060
Overført overskud
1.027.275
Samlet egenkapital
1.302.335
Samlet egenkapital og gæld
1.533.429

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt