||
M

M INVESTERINGER AS918 725 679

Fast ejendom
Aktieselskab
c/o Magne Heitnes Vollsveien 141 1358 JAR, Norge

M INVESTERINGER AS

Lukket 30. juni 2023, Frivillig likvidation

Nøgleord

fast ejendomleiegårderboligerbygningerutstillingshallerlagerbyggbutikksentrajordeiendommerinndeling

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
6 år
- 20. mar. 2017 til 30. jun. 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Årsresultat 2022
453.454
NOK
Samlet egenkapital 2022
513.477
NOK
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Regnskabsfører-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2022
Samlede driftsindtægter
0
Samlet årsresultat
453.454
Samlede aktiver
513.477
Samlet gæld
0
Samlet egenkapital
513.477

R&T

År2022
Samlede driftsindtægter
0
Samlede driftsomkostninger
10.604
Driftsresultat
-10.604
Finansielle indtægter/omkostninger
464.058
Resultat før skat
453.454
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
0
Samlet årsresultat
453.454

Balanceoversigt

År2022
Samlede anlægsaktiver
0
Samlede omsætningsaktiver
513.477
Samlede aktiver
513.477
Kortfristet gæld
0
Langfristet gæld
0
Samlet gæld
0
Indskudt kapital
60.000
Overført overskud
453.477
Samlet egenkapital
513.477
Samlet egenkapital og gæld
513.477

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.1
Primær industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom
68.10
Industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom
68.100
Industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom