||
S

SLETTA ANS984 818 076

Udlejning
Ansvarligt selskab med solidarisk ansvar
Midøyvegen 322 6475 MIDSUND, Norge

SLETTA ANS

Lukket 8. februar 2025, Frivillig likvidation
Utleie av næringsbygg.
Utleiebygg.

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
23 år
- 4. nov. 2002 til 8. feb. 2025
Type
Ansvarligt selskab med solidarisk ansvar
Momsregistreret
Ja
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet driftsindtægt 2022
158.328
NOK
Årsresultat 2022
45.789
NOK
Samlet egenkapital 2022
304.405
NOK
Sidst opdateret: 29. aug. 2024

Ledelse

Bestyrelse

NavnRolleAktier
Bestyrelsesformand, Deltager med solidarisk ansvar (fuldt ansvarlig), Kontaktperson-
Deltager med solidarisk ansvar (fuldt ansvarlig)-

Andre

NavnRolleAktier
Regnskabsfører-
Sidst opdateret: 3. jul. 2023

Resumé

År2022
Samlede driftsindtægter
158.328
Samlet årsresultat
45.789
Samlede aktiver
637.359
Samlet gæld
332.954
Samlet egenkapital
304.405

R&T

År2022
Samlede driftsindtægter
158.328
Samlede driftsomkostninger
99.413
Driftsresultat
58.915
Finansielle indtægter/omkostninger
-13.126
Resultat før skat
45.789
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
0
Samlet årsresultat
45.789

Balanceoversigt

År2022
Samlede anlægsaktiver
535.410
Samlede omsætningsaktiver
101.949
Samlede aktiver
637.359
Kortfristet gæld
85.014
Langfristet gæld
247.940
Samlet gæld
332.954
Indskudt kapital
0
Overført overskud
304.405
Samlet egenkapital
304.405
Samlet egenkapital og gæld
637.359

Ikke-finansielle selskaber
2300
Personlige foretak
Standard for brancheklassifikation
L
Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt