||
S

SKOGHAGEN EIENDOM AS914 360 439

Fast ejendom
Aktieselskab
Bekkefaret 28 9513 ALTA, Norge

SKOGHAGEN EIENDOM AS

Lukket 28. maj 2024

Nøgleord

fast ejendomleiegårderboligerbygningerutstillingshallerlagerbyggbutikksentrajordeiendommerinndeling

Organisation

Adm. direktør
Bestyrelsesformand
Driftstid
10 år
- 13. nov. 2014 til 28. maj 2024
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Årsresultat 2021
-13.384
NOK
Samlet egenkapital 2021
-79.427
NOK
Sidst opdateret: 4. apr. 2024

Ledelse

Ledelse / administration

NavnRolleAktier
FratrådtAdministrerende direktør-

Bestyrelse

NavnRolleAktier
FratrådtBestyrelsesformand-
Sidst opdateret: 7. dec. 2023

Resumé

År2021
Samlede driftsindtægter
0
Samlet årsresultat
-13.384
Samlede aktiver
114.868
Samlet gæld
194.295
Samlet egenkapital
-79.427

R&T

År2021
Samlede driftsindtægter
0
Samlede driftsomkostninger
13.384
Driftsresultat
-13.384
Finansielle indtægter/omkostninger
0
Resultat før skat
-13.384
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
0
Samlet årsresultat
-13.384

Balanceoversigt

År2021
Samlede anlægsaktiver
114.951
Samlede omsætningsaktiver
-83
Samlede aktiver
114.868
Kortfristet gæld
7.388
Langfristet gæld
186.907
Samlet gæld
194.295
Indskudt kapital
30.000
Overført overskud
-109.427
Samlet egenkapital
-79.427
Samlet egenkapital og gæld
114.868

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.1
Primær industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom
68.10
Industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom
68.100
Industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom