||
B

BA5 EKSTRA 11 AS828 737 392

Fast ejendom
Aktieselskab
Uranienborg terrasse 9 0351 OSLO, Norge

BA5 EKSTRA 11 AS

Lukket 6. december 2023

Nøgleord

fast ejendomleiegårderboligerbygningerutstillingshallerlagerbyggbutikksentrajordeiendommerinndeling

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
1 år
- 15. feb. 2022 til 6. dec. 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Årsresultat 2022
-11.613
NOK
Samlet egenkapital 2022
12.817
NOK
Sidst opdateret: 26. jun. 2023

Revisor-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2022
Samlede driftsindtægter
0
Samlet årsresultat
-11.613
Samlede aktiver
1.090.630
Samlet gæld
1.077.813
Samlet egenkapital
12.817

R&T

År2022
Samlede driftsindtægter
0
Samlede driftsomkostninger
9.508
Driftsresultat
-9.508
Finansielle indtægter/omkostninger
-2.105
Resultat før skat
-11.613
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
0
Samlet årsresultat
-11.613

Balanceoversigt

År2022
Samlede anlægsaktiver
1.088.531
Samlede omsætningsaktiver
2.099
Samlede aktiver
1.090.630
Kortfristet gæld
7.782
Langfristet gæld
1.070.031
Samlet gæld
1.077.813
Indskudt kapital
24.430
Overført overskud
-11.613
Samlet egenkapital
12.817
Samlet egenkapital og gæld
1.090.630

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.1
Primær industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom
68.10
Industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom
68.100
Industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom