||
O

OSLO BOLIGPARTNER AS922 703 167

Fast ejendom
Aktieselskab
0164 OSLO, Norge

OSLO BOLIGPARTNER AS

Lukket 1. april 2025, Insolvensbehandling
Kjøp/salg eiendom/foreta utbygginger, investere, herunder å delta i andre selskaper med lignende virksomhet, kjøp og salg av aksjer eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretagender.

Nøgleord

fast ejendomleiegårderboligerbygningerutstillingshallerlagerbyggbutikksentrajordeiendommerinndeling

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
6 år
- 27. nov. 2019 til 1. apr. 2025
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet driftsindtægt 2021
4.477.827
NOK
Årsresultat 2021
2.700.433
NOK
Samlet egenkapital 2021
-3.901.175
NOK
Sidst opdateret: 29. aug. 2024

Revisor-
Sidst opdateret: 7. nov. 2023

Resumé

År2021
Samlede driftsindtægter
4.477.827
Samlet årsresultat
2.700.433
Samlede aktiver
10.316.122
Samlet gæld
14.217.297
Samlet egenkapital
-3.901.175

R&T

År2021
Samlede driftsindtægter
4.477.827
Samlede driftsomkostninger
827.721
Driftsresultat
3.650.106
Finansielle indtægter/omkostninger
-724.504
Resultat før skat
2.925.602
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
225.169
Samlet årsresultat
2.700.433

Balanceoversigt

År2021
Samlede anlægsaktiver
279.100
Samlede omsætningsaktiver
10.037.022
Samlede aktiver
10.316.122
Kortfristet gæld
13.936.436
Langfristet gæld
280.861
Samlet gæld
14.217.297
Indskudt kapital
30.000
Overført overskud
-3.931.175
Samlet egenkapital
-3.901.175
Samlet egenkapital og gæld
10.316.122

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.1
Primær industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom
68.10
Industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom
68.100
Industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom