||
D

D OG S HOLDING AS888 682 252

Udlejning
Aktieselskab
3854 NISSEDAL, Norge

D OG S HOLDING AS

Lukket 2. maj 2023, Frivillig likvidation

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
18 år
- 22. sep. 2005 til 2. maj 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Årsresultat 2021
-4.225
NOK
Samlet egenkapital 2021
99.273
NOK
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Regnskabsfører-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2021
Samlede driftsindtægter
0
Samlet årsresultat
-4.225
Samlede aktiver
299.607
Samlet gæld
200.334
Samlet egenkapital
99.273

R&T

År2021
Samlede driftsindtægter
0
Samlede driftsomkostninger
4.225
Driftsresultat
-4.225
Finansielle indtægter/omkostninger
0
Resultat før skat
-4.225
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
0
Samlet årsresultat
-4.225

Balanceoversigt

År2021
Samlede anlægsaktiver
210.886
Samlede omsætningsaktiver
88.721
Samlede aktiver
299.607
Kortfristet gæld
200.334
Langfristet gæld
0
Samlet gæld
200.334
Indskudt kapital
156.482
Overført overskud
-57.209
Samlet egenkapital
99.273
Samlet egenkapital og gæld
299.607

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt