||
G

GJERDRUMS VEI 10E AS990 589 658

Udlejning
Aktieselskab
c/o SiO Trimveien 4 0372 OSLO, Norge

GJERDRUMS VEI 10E AS

Lukket 5. december 2023
Vi gjør hverdagen enklere for studenter - SiO
Vi gjør hverdagen enklere for studenter.

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Links

Organisation

Adm. direktør
Bestyrelsesformand
Driftstid
17 år
- 1. dec. 2006 til 5. dec. 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Årsresultat 2022
-875.124
NOK
Samlet egenkapital 2022
4.863.342
NOK
Sidst opdateret: 4. maj 2023

Revisor-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2022
Samlede driftsindtægter
0
Samlet årsresultat
-875.124
Samlede aktiver
21.732.935
Samlet gæld
16.869.593
Samlet egenkapital
4.863.342

R&T

År2022
Samlede driftsindtægter
0
Samlede driftsomkostninger
384.186
Driftsresultat
-384.186
Finansielle indtægter/omkostninger
-737.767
Resultat før skat
-1.121.953
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
-246.829
Samlet årsresultat
-875.124

Balanceoversigt

År2022
Samlede anlægsaktiver
18.956.184
Samlede omsætningsaktiver
2.776.751
Samlede aktiver
21.732.935
Kortfristet gæld
3.369.593
Langfristet gæld
13.500.000
Samlet gæld
16.869.593
Indskudt kapital
1.737.147
Overført overskud
3.126.195
Samlet egenkapital
4.863.342
Samlet egenkapital og gæld
21.732.935

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt