||
B

BOMO OG DEVIK AS999 277 926

Udlejning
Aktieselskab
Bomo 7760 SNÅSA, Norge

BOMO OG DEVIK AS

Lukket 8. maj 2024, Frivillig likvidation

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
12 år
- 20. dec. 2012 til 8. maj 2024
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0
Sidst opdateret: 2. jan. 2024

Ledelse

Bestyrelse

NavnRolleAktier
Bestyrelsesformand-
Bestyrelsesmedlem-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År20222021
Samlede driftsindtægter
0
423.583
Samlet årsresultat
0
328.767
Samlede aktiver
0
436.065
Samlet gæld
0
49.363
Samlet egenkapital
0
386.702

R&T

År20222021
Samlede driftsindtægter
0
423.583
Samlede driftsomkostninger
0
39.280
Driftsresultat
0
384.303
Finansielle indtægter/omkostninger
0
-55.536
Resultat før skat
0
328.767
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
0
0
Samlet årsresultat
0
328.767

Balanceoversigt

År20222021
Samlede anlægsaktiver
0
4.901
Samlede omsætningsaktiver
0
431.164
Samlede aktiver
0
436.065
Kortfristet gæld
0
49.363
Langfristet gæld
0
0
Samlet gæld
0
49.363
Indskudt kapital
0
30.000
Overført overskud
0
356.702
Samlet egenkapital
0
386.702
Samlet egenkapital og gæld
0
436.065

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt