||
J

JBE HOLDING AS994 481 142

Udlejning
Aktieselskab
Apotekergata 4 3187 HORTEN, Norge

JBE HOLDING AS

Lukket 12. juni 2023, Frivillig likvidation

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
14 år
- 7. sep. 2009 til 12. jun. 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet egenkapital 2021
2.213.007
NOK
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Regnskabsfører-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2021
Samlede driftsindtægter
0
Samlet årsresultat
0
Samlede aktiver
2.213.007
Samlet gæld
0
Samlet egenkapital
2.213.007

R&T

År2021
Samlede driftsindtægter
0
Samlede driftsomkostninger
25.784
Driftsresultat
-25.784
Finansielle indtægter/omkostninger
25.784
Resultat før skat
0
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
0
Samlet årsresultat
0

Balanceoversigt

År2021
Samlede anlægsaktiver
2.115.000
Samlede omsætningsaktiver
98.007
Samlede aktiver
2.213.007
Kortfristet gæld
0
Langfristet gæld
0
Samlet gæld
0
Indskudt kapital
2.166.374
Overført overskud
46.633
Samlet egenkapital
2.213.007
Samlet egenkapital og gæld
2.213.007

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt