||
N

NIG EIENDOM AS992 048 204

Fast ejendom
Aktieselskab
Rigetjønnveien 12 4626 KRISTIANSAND S, Norge

NIG EIENDOM AS

Lukket 14. november 2023, Insolvensbehandling

Nøgleord

fast ejendomleiegårderboligerbygningerutstillingshallerlagerbyggbutikksentrajordeiendommerinndeling

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
16 år
- 31. dec. 2007 til 14. nov. 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Årsresultat 2021
-556.940
NOK
Samlet egenkapital 2021
-87.832
NOK
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Ledelse

Bestyrelse

NavnRolleAktier
Bestyrelsesformand-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2021
Samlede driftsindtægter
0
Samlet årsresultat
-556.940
Samlede aktiver
430
Samlet gæld
88.262
Samlet egenkapital
-87.832

R&T

År2021
Samlede driftsindtægter
0
Samlede driftsomkostninger
468.722
Driftsresultat
-468.722
Finansielle indtægter/omkostninger
0
Resultat før skat
-468.722
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
88.218
Samlet årsresultat
-556.940

Balanceoversigt

År2021
Samlede anlægsaktiver
0
Samlede omsætningsaktiver
430
Samlede aktiver
430
Kortfristet gæld
88.262
Langfristet gæld
0
Samlet gæld
88.262
Indskudt kapital
500.000
Overført overskud
-587.832
Samlet egenkapital
-87.832
Samlet egenkapital og gæld
430

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.1
Primær industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom
68.10
Industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom
68.100
Industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom