||
F

FOXTROT TANGO RØD AS926 679 600

Udlejning
Aktieselskab
Sandveien 5A 1613 FREDRIKSTAD, Norge

FOXTROT TANGO RØD AS

Lukket 6. juni 2024, Frivillig likvidation

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
3 år
- 25. feb. 2021 til 6. jun. 2024
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet driftsindtægt 2022
733.692
NOK
Årsresultat 2022
113.886
NOK
Samlet egenkapital 2022
5.293.629
NOK
Sidst opdateret: 4. mar. 2024

Regnskabsfører-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2022
Samlede driftsindtægter
733.692
Samlet årsresultat
113.886
Samlede aktiver
5.730.409
Samlet gæld
436.780
Samlet egenkapital
5.293.629

R&T

År2022
Samlede driftsindtægter
733.692
Samlede driftsomkostninger
615.921
Driftsresultat
117.771
Finansielle indtægter/omkostninger
-6.016
Resultat før skat
111.755
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
-2.131
Samlet årsresultat
113.886

Balanceoversigt

År2022
Samlede anlægsaktiver
5.376.141
Samlede omsætningsaktiver
354.268
Samlede aktiver
5.730.409
Kortfristet gæld
436.780
Langfristet gæld
0
Samlet gæld
436.780
Indskudt kapital
5.293.629
Overført overskud
0
Samlet egenkapital
5.293.629
Samlet egenkapital og gæld
5.730.409

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt