||
C

CONDACO HOLDING AS914 119 952

Udlejning
Aktieselskab
Finkefaret 21 1388 BORGEN, Norge

CONDACO HOLDING AS

Lukket 1. september 2023, Frivillig likvidation

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
9 år
- 6. sep. 2014 til 1. sep. 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Årsresultat 2022
-42
NOK
Samlet egenkapital 2022
22.090
NOK
Sidst opdateret: 26. aug. 2023

Regnskabsfører-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År20222021
Samlede driftsindtægter
0
150.000
Samlet årsresultat
-42
8.616
Samlede aktiver
0
108.937
Samlet gæld
-22.090
86.806
Samlet egenkapital
22.090
22.131

R&T

År20222021
Samlede driftsindtægter
0
150.000
Samlede driftsomkostninger
42
141.385
Driftsresultat
-42
8.616
Finansielle indtægter/omkostninger
0
0
Resultat før skat
-42
8.616
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
0
0
Samlet årsresultat
-42
8.616

Balanceoversigt

År20222021
Samlede anlægsaktiver
0
70.000
Samlede omsætningsaktiver
0
38.937
Samlede aktiver
0
108.937
Kortfristet gæld
-22.090
86.806
Langfristet gæld
0
0
Samlet gæld
-22.090
86.806
Indskudt kapital
40.000
40.000
Overført overskud
-17.910
-17.869
Samlet egenkapital
22.090
22.131
Samlet egenkapital og gæld
0
108.937

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt