||
K

KEEHAUS AS922 719 500

Udlejning
Aktieselskab
c/o Cornelius Hermansen Platous gate 2B 0190 OSLO, Norge

KEEHAUS AS

Lukket 20. april 2023, Frivillig likvidation

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
4 år
- 8. maj 2019 til 20. apr. 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Årsresultat 2022
-8.283
NOK
Samlet egenkapital 2022
273.957
NOK
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Regnskabsfører-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2022
Samlede driftsindtægter
0
Samlet årsresultat
-8.283
Samlede aktiver
300.808
Samlet gæld
26.851
Samlet egenkapital
273.957

R&T

År2022
Samlede driftsindtægter
0
Samlede driftsomkostninger
8.283
Driftsresultat
-8.283
Finansielle indtægter/omkostninger
0
Resultat før skat
-8.283
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
0
Samlet årsresultat
-8.283

Balanceoversigt

År2022
Samlede anlægsaktiver
0
Samlede omsætningsaktiver
300.808
Samlede aktiver
300.808
Kortfristet gæld
26.851
Langfristet gæld
0
Samlet gæld
26.851
Indskudt kapital
330.000
Overført overskud
-56.043
Samlet egenkapital
273.957
Samlet egenkapital og gæld
300.808

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt