||
RAMBEKKVEIEN 5 AS

RAMBEKKVEIEN 5 AS986 762 655

Udlejning
Aktieselskab
Rambekkvegen 7 2816 GJØVIK, Norge

RAMBEKKVEIEN 5 AS

Lukket 2. december 2023
TOPRO Mobility Norge - topromobility.no
TOPRO er en norsk produsent av hjelpemidler for bevegelseshemmede. Våre produkter er spesielt kjent for sin design, brukervennlighet og førsteklasses kvalitet.

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Links

Organisation

Adm. direktør
Bestyrelsesformand
Driftstid
19 år
- 26. apr. 2004 til 2. dec. 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Ja
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet driftsindtægt 2022
3.047.835
NOK
Årsresultat 2022
204.381
NOK
Samlet egenkapital 2022
2.228.788
NOK
Sidst opdateret: 30. aug. 2023

Revisor-
Sidst opdateret: 3. okt. 2023

Resumé

År20222021
Samlede driftsindtægter
3.047.835
3.299.464
Samlet årsresultat
204.381
-10.426
Samlede aktiver
13.932.179
15.157.387
Samlet gæld
11.703.392
13.132.980
Samlet egenkapital
2.228.788
2.024.407

R&T

År20222021
Samlede driftsindtægter
3.047.835
3.299.464
Samlede driftsomkostninger
2.380.329
2.971.260
Driftsresultat
667.506
328.203
Finansielle indtægter/omkostninger
-405.478
-341.570
Resultat før skat
262.028
-13.367
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
57.647
-2.941
Samlet årsresultat
204.381
-10.426

Balanceoversigt

År20222021
Samlede anlægsaktiver
13.175.210
14.651.583
Samlede omsætningsaktiver
756.969
505.804
Samlede aktiver
13.932.179
15.157.387
Kortfristet gæld
2.063.180
2.375.968
Langfristet gæld
9.640.212
10.757.012
Samlet gæld
11.703.392
13.132.980
Indskudt kapital
2.024.407
2.024.407
Overført overskud
204.381
0
Samlet egenkapital
2.228.788
2.024.407
Samlet egenkapital og gæld
13.932.179
15.157.387

Ikke-finansielle selskaber
1520
Kommunalt ejede aktieselskaber mv.
Standard for brancheklassifikation
L
Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt