||
N

NORDIQUS STARTUP 4 AS928 517 632

Udlejning
Aktieselskab
c/o SBB Samfunnsbygg AS Tordenskiolds gate 10 0160 OSLO, Norge

NORDIQUS STARTUP 4 AS

Lukket 21. november 2024
Investere i fast eiendom eller selskaper som eier fast eiendom, og alt som dermed står i forbindelse.
Investering i fast eiendom, investering og deltakelse i andre selskaper som eier fast eiendom og annet som står i forbindelse med dette.

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
2 år
- 10. jan. 2022 til 21. nov. 2024
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Ja
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet egenkapital 2023
24.430
NOK
Sidst opdateret: 29. aug. 2024

Revisor-
Sidst opdateret: 8. apr. 2024

Resumé

År202320222021
Samlede driftsindtægter
0
0
0
Samlet årsresultat
0
-8.547
0
Samlede aktiver
215.718.949
24.430
30.000
Samlet gæld
215.694.519
0
5.570
Samlet egenkapital
24.430
24.430
24.430

R&T

År202320222021
Samlede driftsindtægter
0
0
0
Samlede driftsomkostninger
32.130
11.108
0
Driftsresultat
-32.130
-11.108
0
Finansielle indtægter/omkostninger
32.130
150
0
Resultat før skat
0
-10.958
0
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
0
-2.411
0
Samlet årsresultat
0
-8.547
0

Balanceoversigt

År202320222021
Samlede anlægsaktiver
210.621.878
0
0
Samlede omsætningsaktiver
5.097.071
24.430
30.000
Samlede aktiver
215.718.949
24.430
30.000
Kortfristet gæld
215.694.519
0
5.570
Langfristet gæld
0
0
0
Samlet gæld
215.694.519
0
5.570
Indskudt kapital
24.430
24.430
24.430
Overført overskud
0
0
0
Samlet egenkapital
24.430
24.430
24.430
Samlet egenkapital og gæld
215.718.949
24.430
30.000

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt