||
S

SIVLEVEGEN 19 AS984 978 529

Udlejning
Aktieselskab
Hardangervegen 72 5224 NESTTUN, Norge

SIVLEVEGEN 19 AS

Lukket 1. november 2023, Frivillig likvidation

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
21 år
- 4. nov. 2002 til 1. nov. 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Årsresultat 2022
195.995
NOK
Samlet egenkapital 2022
1.252.857
NOK
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Regnskabsfører-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2022
Samlede driftsindtægter
0
Samlet årsresultat
195.995
Samlede aktiver
1.760.611
Samlet gæld
507.755
Samlet egenkapital
1.252.857

R&T

År2022
Samlede driftsindtægter
0
Samlede driftsomkostninger
31.124
Driftsresultat
-31.124
Finansielle indtægter/omkostninger
520
Resultat før skat
-30.604
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
-226.599
Samlet årsresultat
195.995

Balanceoversigt

År2022
Samlede anlægsaktiver
0
Samlede omsætningsaktiver
1.760.611
Samlede aktiver
1.760.611
Kortfristet gæld
507.755
Langfristet gæld
0
Samlet gæld
507.755
Indskudt kapital
2.065.395
Overført overskud
-812.538
Samlet egenkapital
1.252.857
Samlet egenkapital og gæld
1.760.611

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt