||
M

MEIERIGATA 11 AS917 637 172

Udlejning
Aktieselskab
Soltoppen 3A 1394 NESBRU, Norge

MEIERIGATA 11 AS

Lukket 24. januar 2024, Insolvensbehandling

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
8 år
- 30. aug. 2016 til 24. jan. 2024
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet driftsindtægt 2021
185.767
NOK
Årsresultat 2021
2.085
NOK
Samlet egenkapital 2021
-340.302
NOK
Sidst opdateret: 2. jan. 2024

Ledelse

Bestyrelse

NavnRolleAktier
Bestyrelsesformand-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2021
Samlede driftsindtægter
185.767
Samlet årsresultat
2.085
Samlede aktiver
4.306.368
Samlet gæld
4.646.670
Samlet egenkapital
-340.302

R&T

År2021
Samlede driftsindtægter
185.767
Samlede driftsomkostninger
185.299
Driftsresultat
468
Finansielle indtægter/omkostninger
-102.827
Resultat før skat
-102.359
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
-104.444
Samlet årsresultat
2.085

Balanceoversigt

År2021
Samlede anlægsaktiver
4.171.305
Samlede omsætningsaktiver
135.063
Samlede aktiver
4.306.368
Kortfristet gæld
535.372
Langfristet gæld
4.111.298
Samlet gæld
4.646.670
Indskudt kapital
30.000
Overført overskud
-370.302
Samlet egenkapital
-340.302
Samlet egenkapital og gæld
4.306.368

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt