||
TORDENS EIENDOM AS

TORDENS EIENDOM AS890 537 952

Udlejning
Aktieselskab
Kristian IVs gate 19 4612 KRISTIANSAND S, Norge

TORDENS EIENDOM AS

Lukket 20. april 2023
Vung Tau – Et mangfold av eksotiske matvarer

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Links

Organisation

Adm. direktør
Bestyrelsesformand
Driftstid
17 år
- 24. nov. 2006 til 20. apr. 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Ja
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet driftsindtægt 2021
273.648
NOK
Årsresultat 2021
-1.196.801
NOK
Samlet egenkapital 2021
377.251
NOK
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Regnskabsfører-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2021
Samlede driftsindtægter
273.648
Samlet årsresultat
-1.196.801
Samlede aktiver
9.936.433
Samlet gæld
9.559.181
Samlet egenkapital
377.251

R&T

År2021
Samlede driftsindtægter
273.648
Samlede driftsomkostninger
1.610.158
Driftsresultat
-1.336.510
Finansielle indtægter/omkostninger
-197.849
Resultat før skat
-1.534.359
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
-337.558
Samlet årsresultat
-1.196.801

Balanceoversigt

År2021
Samlede anlægsaktiver
8.474.877
Samlede omsætningsaktiver
1.461.556
Samlede aktiver
9.936.433
Kortfristet gæld
57.247
Langfristet gæld
9.501.934
Samlet gæld
9.559.181
Indskudt kapital
671.584
Overført overskud
-294.333
Samlet egenkapital
377.251
Samlet egenkapital og gæld
9.936.433

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt