||
B

BTM INVESTERING AS915 273 874

Fast ejendom
Aktieselskab
c/o Tone Midbøe Erika Nissens vei 5B 4023 STAVANGER, Norge

BTM INVESTERING AS

Lukket 10. juli 2023, Frivillig likvidation

Nøgleord

fast ejendomleiegårderboligerbygningerutstillingshallerlagerbyggbutikksentrajordeiendommerinndeling

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
8 år
- 21. apr. 2015 til 10. jul. 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Årsresultat 2021
128.649
NOK
Samlet egenkapital 2021
1.314.311
NOK
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Ledelse

Bestyrelse

NavnRolleAktier
Bestyrelsesformand-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2021
Samlede driftsindtægter
0
Samlet årsresultat
128.649
Samlede aktiver
1.314.311
Samlet gæld
0
Samlet egenkapital
1.314.311

R&T

År2021
Samlede driftsindtægter
0
Samlede driftsomkostninger
0
Driftsresultat
0
Finansielle indtægter/omkostninger
128.649
Resultat før skat
128.649
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
0
Samlet årsresultat
128.649

Balanceoversigt

År2021
Samlede anlægsaktiver
0
Samlede omsætningsaktiver
1.314.311
Samlede aktiver
1.314.311
Kortfristet gæld
0
Langfristet gæld
0
Samlet gæld
0
Indskudt kapital
518.041
Overført overskud
796.270
Samlet egenkapital
1.314.311
Samlet egenkapital og gæld
1.314.311

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.1
Primær industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom
68.10
Industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom
68.100
Industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom