SAMEIET BYKRONEN
I drift
Eierseksjonssameie
Organisation
- Bestyrelsesformand
- SR
- År siden stiftelse
- 1 år
- siden 27. maj 2025
- Type
- Condominium flat owner
- Momsregistreret
- Nej
- Antal medarbejdere
- 0
Økonomi
- Samlet driftsindtægt 2025
- 1.516.076
- NOK
- Årsresultat 2025
- 620.879
- NOK
- Samlet egenkapital 2025
- 620.879
- NOK
Sidst opdateret: 23. apr. 2026
Ledelse
Bestyrelse
| Navn | Rolle | Aktier |
|---|---|---|
SR | Chairman | - |
| Business Manager | - | |
KK 1957 | Alternate Member | - |
PA 1956 | Alternate Member | - |
TD 1976 | Board Member | - |
MK 1964 | Board Member | - |
SK | Board Member | - |
Andre
| Navn | Rolle | Aktier |
|---|---|---|
| Auditor | - | |
| Accountant | - |
Sidst opdateret: 22. jan. 2026
Resumé
| År | 2025 |
|---|---|
Samlede driftsindtægter | 1.516.076 |
Samlet årsresultat | 620.879 |
Samlede aktiver | 909.450 |
Samlet gæld | 288.571 |
Samlet egenkapital | 620.879 |
R&T
| År | 2025 |
|---|---|
Samlede driftsindtægter | 1.516.076 |
Samlede driftsomkostninger | 900.949 |
Driftsresultat | 615.127 |
Finansielle indtægter/omkostninger | -5.752 |
Resultat før skat | 0 |
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger | -620.879 |
Samlet årsresultat | 620.879 |
Balanceoversigt
| År | 2025 |
|---|---|
Samlede anlægsaktiver | 0 |
Samlede omsætningsaktiver | 909.450 |
Samlede aktiver | 909.450 |
Kortfristet gæld | 288.571 |
Langfristet gæld | 0 |
Samlet gæld | 288.571 |
Indskudt kapital | 0 |
Overført overskud | 0 |
Samlet egenkapital | 620.879 |
Samlet egenkapital og gæld | 909.450 |
Klassifikation
Organisationstype
Condominium flat owner