||
V

VARDHEIVEGEN EIENDOM AS929 681 371

Udlejning
Aktieselskab
Nordlysvegen 5 4340 BRYNE, Norge

VARDHEIVEGEN EIENDOM AS

Lukket 30. november 2023

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Adm. direktør
Bestyrelsesformand
Driftstid
1 år
- 23. aug. 2022 til 30. nov. 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Ja
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet driftsindtægt 2022
2.183.506
NOK
Årsresultat 2022
889.967
NOK
Samlet egenkapital 2022
417.518
NOK
Sidst opdateret: 17. aug. 2023

Regnskabsfører-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2022
Samlede driftsindtægter
2.183.506
Samlet årsresultat
889.967
Samlede aktiver
6.773.320
Samlet gæld
6.355.802
Samlet egenkapital
417.518

R&T

År2022
Samlede driftsindtægter
2.183.506
Samlede driftsomkostninger
1.042.500
Driftsresultat
1.141.006
Finansielle indtægter/omkostninger
-23
Resultat før skat
1.140.983
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
251.016
Samlet årsresultat
889.967

Balanceoversigt

År2022
Samlede anlægsaktiver
6.474.938
Samlede omsætningsaktiver
298.382
Samlede aktiver
6.773.320
Kortfristet gæld
1.695.802
Langfristet gæld
4.660.000
Samlet gæld
6.355.802
Indskudt kapital
417.518
Overført overskud
0
Samlet egenkapital
417.518
Samlet egenkapital og gæld
6.773.320

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt