||
S

SVETRI BYGG989 166 077

Fast ejendom
Norskregistreret udenlandsk foretak
Holmenveien 8 8514 NARVIK, Norge

SVETRI BYGG

Lukket 22. juli 2023

Nøgleord

fast ejendomleiegårderboligerbygningerutstillingshallerlagerbyggbutikksentrajordeiendommerinndeling

Organisation

Adm. direktør
Driftstid
17 år
- 11. jan. 2006 til 22. jul. 2023
Type
Norskregistreret udenlandsk foretak
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet driftsindtægt 2021
622.756
NOK
Årsresultat 2021
397.575
NOK
Samlet egenkapital 2021
467.756
NOK
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Lukket
Oplysninger om virksomheden i hjemlandet-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2021
Samlede driftsindtægter
622.756
Samlet årsresultat
397.575
Samlede aktiver
2.628.464
Samlet gæld
2.160.708
Samlet egenkapital
467.756

R&T

År2021
Samlede driftsindtægter
622.756
Samlede driftsomkostninger
79.283
Driftsresultat
543.473
Finansielle indtægter/omkostninger
-33.761
Resultat før skat
509.712
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
112.137
Samlet årsresultat
397.575

Balanceoversigt

År2021
Samlede anlægsaktiver
0
Samlede omsætningsaktiver
2.628.464
Samlede aktiver
2.628.464
Kortfristet gæld
590.863
Langfristet gæld
1.569.845
Samlet gæld
2.160.708
Indskudt kapital
9.000
Overført overskud
458.756
Samlet egenkapital
467.756
Samlet egenkapital og gæld
2.628.464

Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.1
Primær industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom
68.10
Industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom
68.100
Industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom