||
H

HELSEHUSET S27 AS929 676 688

Udlejning
Aktieselskab
Straumelien 4 5151 STRAUMSGREND, Norge

HELSEHUSET S27 AS

Lukket 13. marts 2024

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
2 år
- 23. aug. 2022 til 13. mar. 2024
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet driftsindtægt 2022
242.000
NOK
Årsresultat 2022
-205.708
NOK
Samlet egenkapital 2022
-170.138
NOK
Sidst opdateret: 2. jan. 2024

Regnskabsfører-
Sidst opdateret: 23. nov. 2023

Resumé

År2022
Samlede driftsindtægter
242.000
Samlet årsresultat
-205.708
Samlede aktiver
840.593
Samlet gæld
1.010.731
Samlet egenkapital
-170.138

R&T

År2022
Samlede driftsindtægter
242.000
Samlede driftsomkostninger
464.387
Driftsresultat
-222.387
Finansielle indtægter/omkostninger
16.679
Resultat før skat
-205.708
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
0
Samlet årsresultat
-205.708

Balanceoversigt

År2022
Samlede anlægsaktiver
762.295
Samlede omsætningsaktiver
78.298
Samlede aktiver
840.593
Kortfristet gæld
-1
Langfristet gæld
1.010.732
Samlet gæld
1.010.731
Indskudt kapital
35.570
Overført overskud
-205.708
Samlet egenkapital
-170.138
Samlet egenkapital og gæld
840.593

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt